استاندارد سیستم های مدیریت

جعبه ابزار آموزشی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001

جعبه ابزار سیستم مدیریت کیفیت

جعبه ابزار آموزشی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001

یک سازمان برای فعالیت مستمر خود به ساختار سازمانی نیاز دارد. این نیاز از ابتدای تاسیس سازمان وجود دارد. در بعضی اوقات،‌ سازمان ها در ابتدای راه اندازی به این ساختار اهمیت نمی دهند. ولی موسسین بعد از مدتی نسبت به توسعه ساختار سازمانی خود اهتمام می ورزند که اغلب این موضوع برای سازمانهای کوچک و متوسط اتفاق می افتد. آنها در این اقدام،‌ سیستم مدیریت کیفیت را انتخاب می کنند.

دلایل توجه به سیستم مدیریت کیفیت:

 1. بزرگ شدن سازمان در ادامه توسعه در فروش و یافتن بازارهای جدید.
 2. زیاد شدن تنوع محصولات سازمان که نیاز به یک سیستم مدیریت را ضروری می کند.
 3. سفارشات زیاد مشتریان که موسسین و مالکین را ترغیب می کند تا طرحی نو دراندازند و با یک سیستم مدیریت کیفیت مناسب، این موضوع را حل کنند.
 4. الزامات سازمان های ناظر و بالادستی سازمان و یا الزامات بازارهای خاص به گواهینامه های بین المللی سیستم های مدیریت، استقرار سیستم مدیریت را ضروری می نماید.
 5. بازار رقابتی و حضور رقبای قوی که با این سیستم ها رشد کرده اند، این نیاز را در سازمان ایجاد می کند تا بدنبال این سیستم های مدیریت بروند.

جدا از اینکه کدوم دلیل ، باعث رویکرد به استقرار سیستم مدیریت کیفیت در طز سازمان شود، انتخاب نوع سیستم مدیریت،‌ دغدغه دیگر سازمان و مدیرانش می باشد. 

بسیاری از سازمان ها با رایج ترین این سیستمها، سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، استقرار سیستم مدیریت را در سازمان خود آغاز می کنند.

مزایای ISO 9001 برای سازمان و مشتری

 • شناسایی فرایندهای سازمان و ارتباط آنها با یکدیگر
 •  کیفیت و خدمات مورد نظر برای مشتریان بهبود خواهد یافت.
 • ایجاد تفکر بهبود مستمر در سازمان. 
 • تحویل شدن به موقع محصولات و یا خدمات مورد نظر.
 • کاهش یافتن میزان برگشتی محصولات و شکایت مشتریان.
 • قابلیت ردیابی محصولات و یا خدمات.
 • اطمینان به مشتریان در خصوص ممیزی به صورت مستقل توسط شرکت های صادر کننده گواهینامه.
جعبه ابزار سیستم مدیریت کیفیت

متن استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط سازمان جهانی استاندارد ( ISO ) تدوین شده است. این استاندارد یکسری الزامات را برای سیستم مدیریت سازمان متقاضی این استاندارد، تشریح می کند. سازمان های متقاضی بعد از اجرای این مستندات، بشرط ممیزی نهایی، گواهینامه بین المللی اخذ می کنند.

برای این کار، سازمان باید، این الزامات را در قالب مستندات و زیرساخت های مورد نیاز،‌ تبیین و اجراء کند.

جعبه ابزار آموزشی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 چه کمکی به شما می کند؟

جعبه ابزار ISO 9001-2015 یک جعبه ابزار سیستم مدیریت کیفیت است.این جعبه ابزار آموزشی یک روش مفید برای استقرار سیستم مدیریت مد نظر سازمان است. استقرار این استاندارد در سازمان، توسط کارشناسان سازمان،‌ با همراهی و پشتیبانی کارشناسان مدیریار انجام می شود.

در این روش در قالب کارگاه های عملیاتی و نمونه مستندات، سیستم مدیریت مد نظر با همراهی یک پشتیبان و منتور در سازمان مستقر می شود. پشتیبان پروژه تا رسیدن به هدف( دریافت گواهینامه بین‌المللی، همراه سازمان خواهد بود.

این سبک استقرار سیستم مدیریت در سازمان بسیار اثربخش بوده و از آنجاییکه توسط کارکنان سازمان،‌ مستقر می شود بسیار کاراتر است.

جعبه ابزار آموزشی سیستم مدیریت کیفیت

سوالات رایج در زمینه نحوه عملکرد جعبه ابزار ISO 9001-2015

این جعبه ابزار برای مدیران و کارشناسان صنعتی و خدماتی با ابعاد کوچک و متوسط که قصد استقرار و اخذ گواهینامه بین المللی ایزو۹۰۰۱ نگارش ۲۰۱۵ را دارند مناسب است. همچنین فارغ التحصیلان دانشگاهی که قصد دارند با کسب مهارت مشاوره سیستم مدیریت درآمد بیشتری بدست بیاورند و وارد صنعت مشاوره شوند، بسیار عملیاتی و کاربردی است.

این جعبه ابزار آموزشی، الزامات و نحوه استقرار و اخذ گواهینامه ایزو۹۰۰۱ نگارش ۲۰۱۵را توضیح و نحوه اجرای آن را آموزش می دهد و پشتیبانی می کند.

این مستندات حاصل تجربه عملیاتی من و همکارانم در استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 دربیش از ۳۰۰ سازمان می باشد. این سازمان ها طیف وسیعی از محصولات و خدمات را در بر می گیرند. به همین دلیل این مستندات،‌ بسیار کاربردی است و برای استقرار و اخذ گواهینامه بین المللی ایزو ۹۰۰۱ کفایت می کند. همچنین ‌ساختار پشتیبانی موجود در جعبه ابزار سیستم مدیریت کیفیت به گونه ای طراحی شده است که از ابتدای استقرار سیستم مدیریت ،‌یک کارشناس خبره در کنار شما خواهد بود. پشتیبان پروژه، تمامی نکات و موارد احتمالی که به هنگام استقرار سیستم مدیریت کیفیت، را رفع خواهد کرد.

سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 یک سیستم مدیریت پایه برای ایجاد ساختار سازمانی مبتنی بر کیفیت می باشد. این سیستم مدیریت بعنوان پایه و اساس سیستم های مدیریت تخصصی و تکنیک های مرتبط می باشد که در آینده سازمان قصد استقرار آنها را خواهد داشت. علاوه بر آن اخذ گواهینامه بین المللی این استاندارد،‌ اطمینان را برای مشتریان سازمان ایجاد می کند که سازمان تعهد برای برآورده الزاماتی که موجب کیفیت محصول و یا خدمات سازمان می شود را رعایت می کند.

این استاندارد برای سازمان های خدماتی و تولیدی بدون توجه به ابعاد سازمان و تنوع محصولات قابلیت استقرار دارد.جعبه ابزار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2015 برای سازمانهای خدماتی و تولیدی کوچک و متوسط طراحی شده است.

بعد از تکمیل فرایند خرید،‌ ‌مستندات و ‌فیلم های آموزشی حداکثر طی ۲۴ ساعت در اختیار شما قرار می گیرد. شما بعد از دریافت مرحله اول مستندات،‌۴۸ ساعت فرصت دارید تا نسبت به عودت و دریافت وجه پرداختی اقدام کنید.این گارانتی مطابق با قوانین و مقررات مدیریار انجام می شود.مستندات و فیلم های آموزشی هر سه جعبه ابزار آموزشی یکسان است. تفاوت این بسته های آموزشی در میزان و نوع پشتیبانی می باشد. توضیحات پشتیبانی هر بخش را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.

مستندات ارائه شده در این بسته آموزشی جامع و کامل است. اگر براساس برنامه زمانبندی کارشناس پشتیبان پروژه،‌ روند مستندسازی و ایجاد سوابق را انجام دهید، در طی شش ماه آماده برای ممیزی نهایی سیستم مدیریت کیفیت ایزو۹۰۰۱ خواهید بود.

اخذ گواهینامه بین المللی مستلزم، ممیزی نهایی توسط شرکت های صادر کننده گواهینامه می باشد. هزینه های صدور گواهینامه باید توسط سازمان بصورت مجزا پرداخت شود. کارشناس پشتیبان شما در مورد انتخاب شرکت صادر کننده گواهینامه و نکات مربوطه برای موفقیت در ممیزی نهایی به شما مشاوره خواهد داد.

بله شما می توانید فقط مستندات سیستم مدیریت کیفیت به همراه فیلم های آموزشی جامع را تهیه نمایید. این امکان برای شما وجود دارد تا بعد از خرید هر یک از بسته های برنزی، نقره ای،‌سطح پشتیبانی خود را ارتقا دهید. این موضوع به سطح مهارت و توانایی خود و سازمان بر می گردد.

بله. تا ۵ سال،‌ شما تمامی بروزآوری های این استاندارد را در قالب فیلم های آموزشی و مستندات مربوطه بصورت رایگان دریافت خواهید کرد.همچنین در طول دورهٔ پشتیبانی، از وبینارهای رایگان استفاده خواهید کرد. 

این مستندات بر اساس تجربیات مدرسین ما در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت تهیه شده است. همچنین،‌تجربه استقرار این مستندات در بیش از ۳۰۰ سازمان وجود دارد. بنابراین ما از اثربخش بودن این آموزش اطمینان داریم. درصورتیکه بخواهید از شکل آموزش،‌آگاهی پیدا کنید، می توانید، چند جلسه از محتوای آموزشی را به رایگان مشاهده کنید. همچنین می توانید برای یک جلسه مشاوره رایگان در زمینه مستندات سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2015 اقدام کنید.

معرفی جعبه ابزار آموزشی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2015 

جعبه ابزار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2015 شامل بیش از شش ساعت فیلم آموزشی است. در این پکیج فیلم های آموزشی، الزامات ایزو ۹۰۰۱ نگارش ۲۰۱۵ تشریح می شود. همچنین، نمونه مستندات مورد نیاز در سازمان توضیح داده می شود و نحوه تکمیل سوابق، برای فراگیران تشریح می شود. 

اگر هنوز برای تهیه این جعبه ابزار آموزشی قانع نشده‌اید، چند قسمت از فیلم های آموزشی این بسته آموزشی را مشاهده کنید.

جعبه ابزار آموزشی سیستم مدیریت کیفیت

فهرست فیلم های آموزشی ISO 9001-2015

بخش اول- معرفی سازمان جهانی استاندارد ایزو ISO

بخش دوم – تاریخچه و مبانی ISO 9001

بخش سوم -اصول مدیریت کیفیت ISO9001-2015

بخش چهارم -تعاریف و اصطلاحات ISO 9001-2015

قفل

بخش پنجم-الزامات بند ۰ و ۱و ۲و ۳- ISO 9001-2015

قفل

بخش ششم-الزامات بند۴ – ISO 9001-2015

قفل

بخش هفتم-الزامات بند۵ – ISO 9001-2015

قفل

بخش هشتم-الزامات بند۶ – ISO 9001-2015

قفل

بخش نهم-الزامات بند۷ ISO 9001-2015

قفل

بخش دهم-الزامات بند۸ ISO 9001-2015

قفل

بخش یازدهم-الزامات بند ۹ ISO 9001-2015

قفل

بخش دوازدهم-الزامات بند۱۰ – ISO 9001-2015

قفل

بخش سیزدهم -مستندات تکمیلی ممیزی داخلی  ISO 9001-2015

قفل

بخش چهاردهم- مستندات تکمیلی – ISO 9001-2015

قفل
آیا هنوز برای خرید جعبه ابزار سیستم مدیریت کیفیت متقاعد نشدید؟

لیست مستندات ISO 9001-2015 در پکیچ آموزشی

جعبه ابزار آموزشی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2015

بر اساس پشتیبانی مد نظر،‌بسته آموزشی خود را انتخاب نمایید.

جعبه ابزاربرنزی
پایه
تومان ۱/۲ میلیون
مستندات کامل
۲۵ روش اجرائی،‌دستورالعمل و ...
۱۱۰ نمونه فرم و سوابق مربوطه...
بیش از ۶ ساعت فیلم آموزشی
دسترسی به وبینارهای آنلاین
عضویت در گروه تلگرام پشتیبانی
انتخاب شرکت صادر کننده گواهینامه
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
جعبه ابزار نقره ای
با پشتیبانی
تومان ۲/۳ میلیون
مستندات کامل
۲۵ روش اجرائی،‌دستورالعمل و ...
۱۱۰ نمونه فرم و سوابق مربوطه...
بیش از ۶ ساعت فیلم آموزشی
دسترسی به وبینارهای آنلاین
عضویت در گروه تلگرام پشتیبانی
انتخاب شرکت صادر کننده گواهینامه
مشاوره آنلاین شناخت وضع موجود
رفع اشکالات آنلاین ۳ جلسه
رفع اشکال با ایمیل ۶ بار
بررسی سوابق تکمیل شده توسط مشتری
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
جعبه ابزار طلائی
پشتیبانی کامل
تومان ۳/۹ میلیون
مستندات کامل
۲۵ روش اجرائی،‌دستورالعمل و ...
۱۱۰ نمونه فرم و سوابق مربوطه...
بیش از ۶ ساعت فیلم آموزشی
دسترسی به وبینارهای آنلاین
عضویت در گروه تلگرام پشتیبانی
انتخاب شرکت صادر کننده گواهینامه
مشاوره آنلاین شناخت وضع موجود
رفع اشکالات آنلاین ۶ جلسه
رفع اشکال با ایمیل ۱۲ بار
بررسی سوابق تکمیل شده توسط مشتری
مشاوره آنلاین ممیزی داخلی
مشاوره آنلاین قبل از ممیزی نهایی
امکان بازدید حضوری ازسازمان
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.