بازگشت

درباره ما

بیش از بیست سال در کنارتان بوده ایم

۱۲۵۰۰
نفر ساعت آموزش اثربخش
۱۵
مشاوران با سابقه
۹۳
رضایت مشتریان ٪
۱۵
دوره های کامل

“در فضای رقابتی کسب و کارها ، مهارت های کارآفرینی سازمانهای پیشرو، وجه تمایزشان نسبت به رقبایشان است. یکی از مهم ترین مهارت های مورد نیاز برای کسب و کارهای موفق، بکارگیری سیستم های مدیریت است ”

محمدرضا آبادیان، هم بنیانگذار آکادمی مدیریار

درباره ما

تیم ما ، مجموعه ای از مهندسین در حوزه های مختلف هستند که سالها در صنایع مختلف، کارعملیاتی و اجرایی داشته و مراحل پیشرفت را پله به پله از کارگری تا مدیریت، طی نموده اند.

ما پیشرفت های خود را مدیون آموزش های اثربخش و تجربیات عملیاتی در بکارگیری تکنیک ها و سیستم های مدیریتی می دانیم. 

علاوه بر این، ما در تجربیات کاری خود، استانداردهای سیستم مدیریت را بصورت عملیاتی پیاده کرده ایم و به‌دفعات موفق به اخذ گواهینامه بین المللی سیستم های مدیریت برای سازمانهای مختلف شده‌ایم.

به همین دلیل، ما در آکادمی مدیریار، دوره های آنلاین را بصورت عملیاتی طراحی کرده ایم و برای اطمینان از اثربخشی دوره های طراحی شده، شما را پشتیبانی می کنیم تا به هدف تان برسید. این هدف می تواند از حل مشکل شما در سازمان تا دریافت گواهینامه بین‌المللی استاندارد سیستم مدیریت برای سازمان متقاضی باشد.

خدمات ما

ما برایتان در زمینه استانداردهای سیستم های مدیریت بسته های آموزشی جامعی را آماده کرده‌ایم که گام به گام بندهای استاندارد سیستم مدیریت مورد نظر را تشریح می کند. در ادامه اقداماتی که سازمان نیاز دارد تا این الزامات را مستقر کند را برایتان تشریح می کنیم. این الزامات شامل الزامات سیستمی در قالب مستندات و الزامات زیرساختی در سازمان است که برایتان تبیین می شود.

نگران نباسید، اگر باز هم در هنگام اجراء استاندارد به مشکلی برخوردید، بسته های آموزشی ما دارای پشتیبانی در سه سطح مختلف می باشد. 

شما بر اساس نیاز خود می توانید از پشتیبانی طلایی، نقره‌ای و برنزی بسته های آموزشی خود استفاده کنید و به هدف خود برسید. 

از آنجاییکه در این روش خودتان ، درگیر استقرار سیستم مدیریت در سازمان می شوید، سیستم مدیریت مستقر شده، بسیار اثربخش بوده و از اجرای استاندارد و مزایای آن منتفع شده و لذت خواهید برد.

آکادمی مدیریار، آموزش و پشتیبانی اثربخش

تیم مدرسین و کارشناسان آکادمی مدیریار

ارتباط با ما
محمدرضا آبادیان

محمدرضا آبادیان

سر‌ممیز سیستم های مدیریت
test

روبرت

مدیر اداره