بازگشت

درباره ما

درباره ما

متفاوت، مدیریت کنید.

تاریخچه ما

آکادمی مدیریار، پیرو تجربیات بیست ساله مؤسسین خود در زمینه آموزش، مشاوره و استقرار سیستم های مدیریت در سازمانها و واحدهای صنعتی در سال ۱۴۰۰ با ساختاری نوین شروع به بازطراحی و ارائه خدمات آموزشی مرتبط با سیستم های مدیریت نمود.

تیم ما ، مجموعه ای از مهندسین و کارشناسان در حوزه های مختلف هستند که سالها در صنایع مختلف، کارعملیاتی و اجرایی داشته و مراحل پیشرفت را پله به پله از سطوح سرپرستی تا مدیریت، طی نموده اند.

ما پیشرفت های خود را مدیون آموزش های اثربخش و تجربیات عملیاتی و بکارگیری تکنیک ها و سیستم های مدیریتی می دانیم. 

علاوه بر این، ما در تجربیات کاری خود، استانداردهای سیستم مدیریت را بصورت عملیاتی پیاده کرده ایم و به‌ دفعات موفق به اخذ گواهینامه بین المللی سیستم های مدیریت برای سازمانهای مختلف شده‌ایم.

ما در آکادمی مدیریار، دوره های آنلاین را بصورت عملیاتی طراحی کرده ایم و برای اطمینان از اثربخشی دوره های طراحی شده، دانشپذیران را پشتیبانی می کنیم تا به هدف تان برسید. این هدف می تواند از حل مشکل شما در سازمان تا دریافت گواهینامه بین‌المللی استاندارد سیستم مدیریت برای سازمان متقاضی باشد.

مدرسین آکادمی مدیریار، در زمینه سیستم ها و استانداردهای مدیریتی دارای گواهینامه سرممیزی از مراجع بین المللی هستند. این گواهینامه ها و تاییدیه های ما را می توانید در بخش گواهینامه ها و افتخارات آکادمی مدیریار ملاحظه نمایید.

خدمات ما

ما برایتان در زمینه استانداردهای سیستم های مدیریت بسته های آموزشی جامعی را آماده کرده‌ایم که گام به گام بندهای استاندارد سیستم مدیریت مورد نظر را تشریح می کند. در ادامه اقداماتی که سازمان نیاز دارد تا این الزامات را مستقر کند را برایتان تشریح می کنیم. این الزامات شامل الزامات سیستمی در قالب مستندات و الزامات زیرساختی در سازمان است که برایتان تدوین شده است.

دوره های آموزشی با پشتیبانی فول بُرد

  • سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001
  • سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001
  • سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO 45001
  • سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه های تست و کالیبراسیون ISO/IEC 17025

بزودی، بقیه سیستم های مدیریت به دوره های آموزشی ما افزوده خواهد شد.

نگران نباشید، اگر باز هم در هنگام اجراء استاندارد به مشکلی برخوردکردید، بسته های آموزشی ما دارای پشتیبانی در سه سطح مختلف می باشد. 

شما بر اساس نیاز خود می توانید از پشتیبانی طلایی، نقره‌ای و برنزی بسته های آموزشی آکادمی مدیریار استفاده کنید و به هدف خود برسید. 

از آنجاییکه در این روش خودتان ، مسئولیت استقرار سیستم مدیریت در سازمان هستید، استاندارد مدیریت  در سازمان مستقر شده، بسیار اثربخش بوده و از اجرای استاندارد و مزایای آن منتفع شده و لذت خواهید برد. همچنین به مهارت آموزش مشاوره سیستم های مدیریت مسلط شده و می توانید از آن کسب درآمد کنید.

۱۲۵۰۰
نفر ساعت آموزش اثربخش
۱۵
مشاوران با سابقه
۹۳
رضایت مشتریان ٪
۱۵
دوره های کامل

“در فضای رقابتی کسب و کارها ، مهارت های کارآفرینی سازمانهای پیشرو، وجه تمایزشان نسبت به رقبایشان است. یکی از مهم ترین مهارت های مورد نیاز برای کسب و کارهای موفق، بکارگیری سیستم های مدیریت است ”

محمدرضا آبادیان، هم بنیانگذار آکادمی مدیریار

آکادمی مدیریار، آموزش و پشتیبانی اثربخش

تیم مدرسین و کارشناسان آکادمی مدیریار

اطلاعات تماس

به آکادمی مدیریار خوش آمدید. تیم پشتیبانی ما در حداکثر یک روز کاری پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

پشتیبانی

۳ ۹۱۰ ۲۳۲ ۹۱۰ (۰۰۹۸)

تلفن دفتر

۰۲۷۱ ۳۲۱۱ ۱۳ (۰۰۹۸)

دفتر مرکزی:

رشت، گلسار، خیابان ۷۸

سایت آموزشی و تولید:

شهرک صنعتی سپیدرود رشت

ارسال پیام

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند.

    enemad-logo